Чим запам'ятався ''Ревин Яр 2016''

22.09.2016

Протягом 60 годин в лісах Сумщини тривала справжня боротьба між куренями найбільшої теренової гри Східної України "Ревин Яр 2016". За перемогу змагалися більше 90 учасників з різних куточків України.

""Ревин Яр" - це не просто три дні в лісі, це незабутні емоції. Лише в бою можна дізнатися, хто чого вартий. Дух команди та єдності захоплює і ти вже не маєш права зупинитися. Багато пройдених кілометрів, холодних ночей, теплих вогнищ, приємних людей, похід за прапором червоних під дощем та сценки в обмін на смачнющі кавуни  - усього цього не було б, якби не було єдиного командного духу та спільної мети", - розповідає Шаповал Вікторія, яка вперше поїхала на гру.

Цього року "Ревин Яр" був ювілейним, адже проводиться вже 10 рік поспіль. Родзинкою гри стало введення третьої команди – диверсантів, які не змагалися за перемогу, але робили гру кожного гравця динамічною та цікавішою.

Також учасники мали змогу познайомитися з людьми, які вперше започаткували цю гру в лісах Сумщини. "Сьогоднішні масштаби гри вражають! Пам’ятаю, як важко було організувати найперші теренівки. Ще у 2007 році ми збирали 20 людей і бігали по лісу, площею в два рази меншою за теперішній терен. Та з кожним роком гра розвивається, стає масштабнішою та цікавішою", - розповідає Дмитро Зінченко, спостерігач, один з організаторів найпершого "Ревиного Яру".

Після закінчення гри, було обрано кращих учасників, які отримали приємні подарунки. Також всі учасники отримали футболки з символікою теренової гри від Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

Захід відбувся за підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, Центру дозвілля молоді Сумської міської ради та Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання.