Червоно-чорному прапору – офіційний статус Прапора Збройних Сил України! Підтримай петицію!

04.12.2015

Попри багаторічне невизнання існування української бойової традиції на державному рівні та нав’язування думки, що сильної армії в Україні ніколи не було й немає, ми всі розуміємо, що це не так. Історія показує багато прикладів завзятої та героїчної боротьби: Українські Січові Стрільці, Українська Галицька Армія, Українська Військова Організація, Українська Повстанська Армія… Сьогодні як добровольчі батальйони, так і формування Збройних Сил України продовжують традицію збройної боротьби українців за свою незалежність.

Червоно-чорний прапор – частина нашої історії. Кольори прапора символізують червону кров, пролиту за Україну на чорну землю. Саме тому вважаємо доцільним надати червоно-чорному прапору офіційний статус Прапора Збройних Сил України.

Відповідна Петиція вже розміщена на сайті Президента України, підписуйте!

Ініціатором подання петиції є Конгрес Українських Націоналістів за підтримки Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Громадянської Позиції, Центру Національного Відродження ім. Степана Бандери, Організації Українських Націоналістів, Всеукраїнського Об’єднання Ветеранів, Всеукраїнської Гвардії Революції, Громадської варти, Білоруського Центру - Захід.