Дива не сталося

29.11.2013

Янукович не підписав угоду, перебуваючи на саміті у Вільнюсі. «Це було очікувано, але все ж сподівалися на диво. Дива не сталося. Тепер ми повинні створити його власноруч», - говорить Рада Назаренко, МНКівка, яка стоїть на майдані з самого початку і не збирається його покидати.

Громадсько-політичний діяч Олександр Солонтай дивиться на ситуацію більш оптимістично: «Янукович відрізав для себе будь-які можливості бути обраним вдруге в законний спосіб. Це перша добра вістка про непідписання асоціації. Друга позитивна новина в тому, що не ця людина увійде в наші підручники історії, як великий «євроінтегратор». Третя також є: всі опозиційні сили отримують друге дихання, причому в момент суспільного піднесення! Шановна опозиція: Ви отримали шанс, скористайтеся ним, іншого може не бути!».

Тим часом, людей на євромайдані не меншає. Поряд з цим, за словами очевидців, на Європейську площу «ідуть похнюплені люди», які проти європейського вибору України.

«Обличчя похмурі, вони явно наймані. Кияни, які проїздять машинами по вулицям Києва довгими гудками шлють їм прокльони...», - говорить активіст Іван Бортнік.

Тож очікуються провокації, можливі сутички. Головне для протестуючих – триматися разом. «Наймані «противники» євроінтеграції будують сцену зовсім поруч, і це легко пояснити – готується силовий розгін євромайдану», - вважає Аня Прокошева, член МНК.