Бурштинський осередок МНК долучився до створення площадки для ''Streetworkout''

15.09.2014

14 вересня у «День міста»  відбулося відкриття площадки для «streetworkout» до створення якої долучився Бурштинський осередок МНК. Координатором проекту  є член ініціативної групи «Спортивна молодь Бурштина»  Колоша Станіслав, який разом із своїми друзями виграв грант на створення проекту у конкурсі міні-проектів «Місто своїми руками», що проводиться в рамках трирічної Стратегії соціального партнерства між компанією ДТЕК та Бурштинською міською радою.

Члени МНК в Бурштині вирішили підтримати ініціативу хлопців, оскільки проекти такого типу популяризують здоровий спосіб життя серед населення, що є одним із завдань Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Члени нашої організації взяли участь у безпосередній побудові комплексу. Оскільки бажаючих допомогти було чимало, роботу було виконано у досить короткі терміни.

«Однією із важливих проблем міста Бурштин є відсутність спеціально обладнаного місця для занять на турніках, брусах та виконання інших видів аналогічних вправ та занять таким видом спорту як «streetworkout», який останнім часом набуває досить великої популярності. Вечорами на стадіонах місцевих шкіл можна побачити молодих людей, які займаються на турніках. Проте, кількість та якість необхідного спортивного обладнання далеко не забезпечує потреби мешканців. Саме тому, варто  виготовити та встановити комплексний спортивний майданчик, який би включав елементи для тренування різних груп м’язів», - зазначив керівник проекту Станіслав Колоша.

Варто також зазначити, що усе це відбувається за сприяння місцевої влади, за що молоді спортсмени дуже вдячні.

Місцевий осередок МНК сподівається, що завдяки цьому проекту молодь Бурштина буде більше займатись спортом та братиме участь у суспільному житті свого міста.