Біля адміністрації президента зійшлися представники провладної та опозиційної молодіжних організацій

21.01.2013
Біля адміністрації президента зійшлися представники провладної та опозиційної молодіжних організацій. Одні - з намаганням ощасливити ближніх. Інші - вимагали свободи політв`язням. Що з того вийшло - бачила Ольга Сніцарчук.

Місце зайняте замість молодих опозиціонерів життєрадісні юнці під адміністрацією вимагають від президента... обіймів.

За такими гоцанками - прихильникам Тимошенко і Луценка місця для протесту нема. Але з іншого боку Адміністрації - опозиціонери встигають захопити плацдарм для обурення - увязненням своїх лідерів.

Протестант: "Це бридке збочення! Соромно за країну, коли на захист таких збочень влада використуоє спецпідрозділи міліції".

Протест не лише через лідерів - ці хлопці принесли плакати, уславлені сумським судом - який засудив кількох молодиків за ось таке графіті.

Сергій Кузан, голова націоналістичного молодіжного конгресу: "Це лице схоже на індуса! Це лице сумський суд визнав непристойним малюнком і ми з цим погоджуємося! Сподівабюся після наступних виборів цього лиця не побачим, а цятка червона то фломастер, не кров".

Протестант: "Друзі нам не до жартів, і ми готові стояти до тих пір поки заява не буде розглянута".

Тому ці троє молодиків прикували себе до паркану на банковій.

Сергій Митрофанський, активіст молодого народного руху: "Це трос для велосипеда, звичайно нас будуть забирати, але коли".

Поки одні приковувалися недообійняті прийшли уже сюди, до опозиціонерів - за порцією любові. Обійми вийшли - щільні.

Дарувати тепло контрмітингарям поціновувачі опозиці не стали. А правоохоронцям ті - і не пропонували.

Ольга Сніцарчук, Юрій Усік, 5 канал