Бійка перед університетом Франка, що у Львові, присвячувалася тереновій грі ''Гурби-Антонівці''

25.04.2013

24 квітня на площі перед Національним університетом Івана Франка, що у Львові, Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) влаштував показовий бій присвячений одинадцятій тереновій грі "Гурби-Антонівці (2013)".

Участь у показовому бої взяло близько 20 хлопців і дівчат. Молодь поділилася на дві команди та почала проводити спаринги. Після декількох сутичок один на один, два на два та три на три вела у рахунку команда із червоними пов’язками на руках. Остання масова бійка могла змінити хід гри та червоні і тут перемогли.  

Під час бою молодь не лише показувала свою міць, а й зібрала багато очевидців, які зголосилися до боротьби наступного разу.

Наступних вихідних поблизу села Гурби на Тернопільщині та урочища Антонівці, що на Рівненщині пройде теренову гра. За перемогу у ній змагатимуться 330 молодих людей. Цьогоріч найочікуваніша гра для молоді присвячена пам’яті Василя Кука, який у 1944 році очолював українське військо у бою під Гурбами із тридцятитисячною армією НКВС.

Після  програного показового бою Курінний Назар Франчук не розчарований.  Тут він зміг оцінити бійців свого куреня у великій шістдесятигодинній грі. "Я тільки радий, що ці хлопці і дівчата, які сьогодні були розділені пов’язками, вже в неділю будуть по одну сторону, а суперник нехай начувається. Ми просто так перемоги не віддамо – чекаємо захоплюючої теренової гри на площі 25 кв.км. ".