''Беркут'' не пропустив у саме ''Межигір’я'' депутатів із ''повісткою для Януковича''

12.01.2014
Неподалік резиденції президента України Віктора Януковича «Межигір’я» відбувся мітинг, організований активістами Автомайдану.

У неділю вони планували передати главі держави символічну «повістку на народний суд на Майдані», але за кількасот метрів до воріт маєтку Януковича на демонстрантів чекав ще один кордон спецзагону «Беркут». До маєтку без пояснення причин не пропустили і народних депутатів, зокрема, Володимира Яворівського, повідомляє Радіо Свобода.

Раніше активісти переконали співробітників ДАІ та «Беркуту» звільнити від важкої техніки поворот на село Нові Петрівці, неподалік якого розташована садиба «Межигір’я».

Перед тим колона активістів Автомайдану була заблокована в Києві. Автомайданівці, які зібралися на Європейській площі столиці, намагалися проїхати до місця проведення акції через Поштову площу (це лише за кількасот метрів від Європейської), але там проїжджа частина була заблокована кількома десятками невідомих людей. Раніше, анонсуючи акцію, її ініціатори на сторінці спільноти «Автомайдан» у Facebook написали: «Їдемо вручати повістку до «Межигір’я». По дорозі усім даїшникам та правоохоронцям так само вручаємо повістки на народний суд на Майдані». Вперше автомайданівці гостювали неподалік «Межигір’я» 29 грудня. Після цієї акції до багатьох її учасників додому приходили співробітники Державтоінспекції, які закидали автомайданівцям відмову від зупинки на вимогу інспекторів.