Анонс: 'Живий' тризуб для Романа Шухевича

02.03.2012
Акція до 62-річниці загибелі Романа Шухевича, що виповнюється 5 березня 2012 р. 4 березня о 12:00 у м. Києві на Софійській площі КМО Спілки Української Молоді в Україні (КМО СУМ в Україні) запрошує відвідати панахиду за генерал-хорунжим УПА Романом Шухевичем. Метою акції є збереження пам’яті громадськості про  героїв національно-визвольних змагань. 
Захід буде проведено виключно під державними та революційними (червоно-чорними) прапорами .
До участі в панахиді за командиром УПА запрошено духовенство українських церков: Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької Церкви, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Римо-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Московського Патріархату.
Після панахиди відбудеться створення «живого» тризубу. Десятиметровий державний герб буде створено всіма учасниками заходу, вони триматимуться за руки, в знак того, що пам’ять про українських Героїв повинна об’єднувати всіх незалежно від віку, статусу чи інших ознак.
Також 4 березня о 17:00, в конференц-залі по вул. Ярославів Вал, 9 відбудеться показ одностроїв вояків УПА за участі військово-історичного клубу “Повстанець”. Гості зможуть побачити чотири різні типи повстанських уніформ і почути про особливості вояцької зброї та тактику ведення бою.