АНОНС: Запрошуємо на Молодіжний Форум Майбутнього 2012

08.10.2012
"Молодіжний Націоналістичний Конгрес" запрошує відвідати найголовнішу подію року – "Форум Майбутнього 2012", що відбудеться у жовтні. Адже учасником молодіжних "ФМ 2012!" може стати кожен, хто прагне впливати на майбутнє України. Форум відбудеться в 7 студентських містах. У кожному місті збереться до 200 лідерів, активістів та членів молодіжних громадських організацій та рухів, студентських самоврядних організацій та звичайних молодих людей з активною громадянською позицією з усієї України.

Дати проведення форумів:
10 жовтня – Львів,
11 жовтня – Тернопіль,
13 жовтня – Одеса,
14 жовтня – Ялта,
15 жовтня – Дніпропетровськ,
16 жовтня – Харків,
17 жовтня – Київ.

Форуми проводяться за ініціативою громадського руху "Чесно" та кампанії "Молодіжна Варта", членом якої є "Молодіжний Націоналістичний Конгрес".
Метою форумів є донесення до молоді їхньої ролі у розбудові громадянського суспільства та впливі на владні структури у державі.

В рамках форуму молодь:
- дискутуватиме про доброчесність кандидатів у народні депутати;
- обговорюватиме, що зробила за 5 років Верховна Рада для молоді і що ми можемо зробити для якісного оновлення складу Парламенту;
- поділиться досвідом дієвих інструментів для досягнення змін у нашій країні.

На заходах будуть презентовані результати дослідження кампанії ЧЕСНО "Фільтруй Раду!" – - громадський аудит політиків, звіт щодо результатів компанії Молодіжна Варта про виконання обіцянок щодо молоді. Також буде можливість поспілкуватися з відомими журналістами, діячами культури, політологами, громадськими активістами та міжнародними експертами і висловити своє бачення ролі молоді у розбудові нашої країни.

"Молодіжний Націоналістичний Конгрес" закликає взяти участь у "Форумі Майбутнього"і заповнити реєстраційну анкету до 30 вересня (включно). Оргкомітет надає компенсацію проїзду для учасників форуму з інших міст.

Детальна інформація про форум:
· на  офіційному сайті форуму

· за електронною адресою youthfm2012@gmail.com

· за телефонами: Олександр Смирнов (050 421 00 82), Єлизавета Щепетильникова: (093 710 51 93), Олександр Солонтай (050 372 51 00).