АНОНС: В Чернігові презентують книгу "Нація, яка не капітулює"

03.04.2012
У п’ятницю 6 квітня, о 16.00, у культурно-мистецькому центрі "Інтермеццо" (Чернігів, вул. Шевченка, 9), відбудеться презентація книги про боротьбу за незалежність Ірландії "Нація, яка не капітулює". Автор - упорядник, публіцист, громадський діяч Ярослав Іляш.
Історія українського народу вельми схожа на історію ірландців. Століття під імперіює, геноцид, голодомор і знущання з боку імперіалістичної Британії і сторіччя відчайдушної і героїчної боротьби. 
Книга присвячена національно-визвольній боротьбі Ірландії з середини ХІХ століття. Праця містить чимало відомостей про часи народної самоорганізації, боротьбу ІРА, етапи державного будівництва та світоглядові і ментальні особливості ірландців. Збірка статей дає можливість зрозуміти і проаналізувати пройдений шлях кельтського народу від вимираючої нації до успішної держави Європи. До збірки увійшли статті діячів українського націоналістичного руху, які представляють собою Українську Військову Організацію, Закордонні Частини Організації Українських Націоналістів, Спілку Української Молоді "Сумщина" та Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Кожна праця проілюстрована тематичними фотографіями. Книга видана коштом Молодіжного Націоналістичного Конгресу.