АНОНС: У Сумах відправлять листи Богу

18.02.2015

У День Пам’яті Героїв Небесної Сотні, 20 лютого, сумські активісти організовують акцію «Листи до Бога». О 18:00 з Площі Незалежності в небо запустять 100 китайських ліхтариків з дитячими листами до Всевишнього. Акцію присвячено вшануванню пам’яті жертв Майдану, що загинули у січні-лютому минулого року.

«У пам’ять подій минулого року та на знак нашої шани Героям, ми проводимо символічну акцію, покликану виявити для нас усіх щось справжнє, що часто міститься в не надто складних, але завжди щирих дитячих судженнях, оцінках і бажаннях. Хочемо, щоб наші маленькі небайдужі громадяни написали листи до Творця і відправили їх у небо за допомогою літаючих ліхтариків. Віримо, що в такий день, коли десятки чистих жертовних душ покинули Землю, Небеса відкриті для наших молитов, і особливо до прохань та звернень наших діточок», - говорить про акцію її організатор Олександр Бойко, екс-голова сумського осередку МНК, учасник АТО.

До участі запрошуються всі охочі, діти можуть писати листи на маленьких листках (максимум – А5).

Організатори: Сумський обласний осередок «Молодіжного Націоналістичного Конгресу» спільно з Управлінням молоді та спорту Сумської міської ради.

Контактний номер: (066)344-13-41 Олександр