АНОНС: У Сумах презентують книгу Ярослава Іляша про національні характери

22.05.2015

У суботу, 23 травня, о 17:30 у приміщення Агенції промоції «Суми» відбудеться презентація книги Ярослава Іляша «Декілька слів про національні характери». Захід організовує «Українська книгарня у Сумах» за сприяння ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конґрес».
У збірці в популярній формі розповідається про прояви національного характеру різних народів: від політики та історії до мистецтва та спорту. Автор широко розкриває тему Ірландії та героїчного чину ІРА, адже між ірландським та українським народом є багато спільного - а саме у боротьбі проти окупанта. Ця книга дає можливість зрозуміти і проаналізувати пройдений кельтським народом шлях від нації, яка вимирає, до успішної держави Європи. Статті, вміщені у ній, присвячені незмінним супутникам борця-революціонера - велич і трагедію, відданість і жертовність. Невипадково захід присвячений Дню Героїв. Присутні на заході матимуть нагоду не лише поспілкуватися з автором, але й поринути в атмосферу ірландської культури та духу.

Запрошені гості:

- автор книги Ярослав Іляш,

- гурт ірландської музики «Shamrock»,

- Геннадій Іванущенко - історик, архівіст та громадський діяч, співзасновник Центру досліджень визвольного руху, головний редактор інтернет-проекту «Сумський історичний портал».

Детальна інформація: 066 154 93 31, Юрій