АНОНС: У Стрию готуються до квесту ''Стрілецькі стежки''

31.10.2013

2 листопада у місті Стрий, що на Львівщині, відбудеться квест «Стрілецькі стежки», присвячений 95 річниці Листопадового чину. Організатором квесту є Молодіжний Націоналістичний Конгрес. У заході візьме участь необмежена кількість команд. Єдина вимога – складатися вони повинні від трьох до п’яти  осіб кожна.

«Ідея провести такий квест виникла з усвідомлення необхідності вшанування подій, що відбувались в наших краях 95 років назад. Січове стрілецтво має особливе значення для Стрия, оскільки саме тут вояки присягали на вірність Батьківщині. Ми хочемо нагадати людям, що це не просто листопадові дні, це дні боротьби за нашу державу, за її волю та незалежність. У нашому місті є безліч історично важливих місць, про які не знають більшість людей, особливо молодь. Необхідно познайомити підростаюче покоління з історією нашого міста», - говорить організатор квесту Мартин Стусяк.

«Організовуючи захід, ми обирали місця, історично прив’язані до подій та персон того часу. Маю надію, що учасники зможуть подолати весь маршрут та відкриють для себе Стрий з іншого боку», - ділиться відповідальний за маршрут Володимир Прокопів.

Квест «Стрілецькі стежки» - перший захід, який Молодіжний Націоналістичний Конгрес проводить в Стрию.