АНОНС: У Сокалі пройде ''Легенда УПА''

11.10.2013

12-13 жовтня в Сокалі пройде дводенна обласна теренова гра «Легенда УПА», присвячена 71-ій річниці створення Української Повстанської Армії. Організаторами заходу є львівський осередок ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» (МНК) за підтримки Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Головною метою гри є донести до школярів справжню історію про героїзм українських повстанців у цікавий та доволі екстремальний спосіб. Молодь міста два дні проведе в нелегкій боротьбі за перемогу, а ліс та осінь наблизить учасників до нелегких умов, в яких у минулому столітті жили вояки УПА. 

Теренова гра – це подія, яка відбувається на терені, у даному випадку – це ліс, між двома куренями, які боротимуться за прапор команди супротивника. Цього разу курінними будуть хлопець і дівчина. Це говорить про те, що кожна особистість має можливість, право та обов’язок боротися за ідеї та ідеали своєї нації, бо саме зараз потрібно відстояти їх та Незалежність, за яку боролися українські повстанці у ХХ столітті. 

«Я очікую багато вражень та позитивних емоцій. На мене покладена велика відповідальність, та все ж таки я докладу максимальних зусиль, щоб привести свій курінь до перемоги», - розповідає курінна майбутньої теренівки, голова Сокальського осередку МНК Ірина Михайлова.

Контактна особа: Назар Франчук +38093 66 83 252