АНОНС: У Крим – за весною!

08.03.2013

За прогнозами синоптиків, справжнє тепло почнеться не дуже скоро. Але сумчани мають унікальну можливість зустрітися з весною раніше: ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес" запрошує молодь у казкову мандрівку до Криму.

22-29 березня група вирушить досить цікавим маршрутом – найвищою частиною кримських гір. Справжні альпійські луки розкриються перед туристами на гірських масивах Чатир-Даг та Демерджі-яйлою. На шляху до кінцевої точки, Алушти, - численні печери і гроти, серед яких – Мармурова печера. За оцінкою відомих спелеологів, вона належить до п'ятірки найкрасивіших обладнаних печер планети.

"Учасників чекатиме і справжнє літо, і зима на перевалі. А ще печерні міста, руїни замків, ущелини, квіти, водоспади... Це чудова нагода здобути туристичний досвід і побачити правильну модель поведінки в природі, ознайомитися з правилами життя в природі. Побачити цікавих людей з патріотичним світоглядом, поділитись думками, більше дізнатись, чим живе та переймаєтья прогресивна молодь рідних Сум та України", - говорить Олександр Бойко, організатор походу.

Кошторис поїздки – 450 грн. (за наявності студентського – 350 грн.). Необхідне спорядження допоможуть знайти.

Деталі:

066 34 41 341, Олександр

099 64 14 421, Мирослав

http://vk.com/krym13