АНОНС: У Києві попрощаються з Героєм України Гіоргі Джанелідзе

23.04.2015

У п’ятницю, 24 квітня 2015 р., о 12.00 у Києві на Майдані Незалежності біля Cтели відбудеться урочисте прощання з громадянином Грузії, бійцем полку «Азов»Гіоргі Джанелідзе, що загинув 18 квітня у бою з проросійськими терористами під Широкіно. Бійці «Азову» здійснювали роботу з розмінування житлового масиву селища Широкіне на підконтрольній українським силам території. Під час переміщення вулицею по «азовцях» відкрила вогонь група бойовиків. Смертельного поранення зазнав Гіоргі. Через щільний вогонь терористів, його не змогли забрати з поля бою. Лише вранці, за сприяння місії ОБСЄ, бійцям «Азову» вдалось вивезти побратима з поля бою.

Джанелідзе був 41 рік, він приїхав допомогти братньому українському народові у боротьбі за соборність та незалежність України ще взимку. Був інструктором, ділився з українцями бойовим досвідом, що отримав у російсько–грузинській війні 2008 року. Гіоргі був справжнім чоловіком і загинув як личить справжньому чоловікові у бою за нашу з вами Україну, яку називав другою Батьківщиною. У нього залишились дружина та троє неповнолітніх дітей.

21 квітня за ініціативою командира Київської ОО УНСО Ігора Мазура, а також настоятеля Свято-Володимирського кафедрального собору УПЦ КП отця Бориса (Табачека) та Альянсу Балто-Чорноморських Націй, Гіоргі Джанелідзе нагороджено медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (посмертно).

Організатори: полк «Азов» та Альянс Балто-Чорноморських Націй .

Герої не вмирають!