АНОНС: Тверезий забіг у Львові на День Незалежності України

21.08.2013
У суботу, 24 серпня у Львові відбудеться Всеукраїнський тверезий пробіг «За тверезу націю», присвячений Дню Незалежності України. Організаторами забігу є Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК), Твереза Україна, Борець і ЗСУВ.
Гаслом дійства є : "ЗВІЛЬНИСЬ від АЛКОГОЛЬНОГО та ТЮТЮНОВОГО РАБСТВА! СТАНЬ НЕЗАЛЕЖНИМ!" Пробіг стартуватиме о 14:30 від площі перед Оперним театром, через Зимну воду і в Рудно. Повертатимемося до Львова тим же маршрутом. Загалом дистанція забігу складає близько 30 км.
Учасникам радимо захопити із собою плавки/купальник та рушник, адже будемо купатися. «Ми хочемо залучити молодь до свідомо тверезого та здорового способу життя, замінивши шкідливі звички на спорт та активний відпочинок.» - повідомляють організатори. Пробіг супроводжуватиметься веселою та гучною музикою.
«Ми очікуємо та запрошуємо свідомих і небайдужих людей, які розуміють цінність здоров'я та прагнуть його популяризувати на славу Бога, благополуччя і відновлення України та зростання нашої НАЦІЇ!» - закликає один із організаторів Роман Піцикевич.  Детальнішу інформацію про забіг можна отримати за номером телефону: 093-727-70-80 (Володимир)