АНОНС: Тренінг "Студент - знай свій бюджет!"

26.02.2014
Шановні друзі-студенти. Запрошуємо Вас зголошуватись до участі у дводенному семінарі-тренінгу на тему: "Студент - знай свій бюджет!", що відбудеться 1-2 березня у конференц-залі Молодіжного націоналістичного конгресу за адресою: Ярославів вал, 9 (ст.м. Золоті Ворота).
Після перемоги Євромайдану настав час змінювати країну. Для цього потрібні спеціалізовані знання. Кожен студент має впливати на політику вишу. Складовою цієї політики є фінанси. Як надходять кошти до вишу? Як вони розподіляються? Як зробити бюджет вишу прозорим? Як домогтися того, щоб студентське самоврядування, активні студенти впливали на розподіл грошей всередині вишу?
Про все це на семінарі-тренінгу.
З Вами працюватимуть: Олег Медуниця, народний депутат України (комітет з питань бюджету), Віктор Бобиренко, експерт з питань бюджету, Андрій Рибалко, юрист Бюро аналізу політики.
Зголоситись можна заповнивши онлайн анкету. Реєстрація відбудеться у конференц-залі о 09-30, 1 березня. Робота семінару з 10-00 до 14-00 у суботу, 1 березня та з 10-00 до 14-00 у неділю, 2 березня.