АНОНС: ТЯГНИСЬ ДО ШУХЕВИЧА

01.03.2013

5 березня (вівторок) 13:00

 Парк навпроти Червоного корпусу КНУ ім. Т.Шевченка

Студентам запропонують взяти приклад з головного командира Української Повстанської Армії.

КМО Спілка Української Молоді в Україні (КМО СУМ в Україні) запрошує студентів взяти участь у змаганнях з перетягування канату «Тягнись до Шухевича». Переможці змагання отримають у подарунок футболки із зображенням генерал-хорунжого УПА та інші цікаві подарунки.

Також усіх охочим пропонуватимуть безкоштовно сфотографуватися в образі вояків Української Повстанської Армії.

Метою акції є нагадати молоді про героя України Романа Шухевича та розповісти не лише про його військові таланти, а й про інші чесноти. Наразі маловідомими залишаються факти, що Роман Шухевич приділяв велику увагу спорту. Він добре грав у баскетбол, волейбол і футбол, займався бігом, плаванням, лижним та планерним спортом. На Запорозьких іграх 1923 р. у Львові Роман Шухевич зумів поставити рекорди у бігу з перешкодами на 400 м у плаванні на 100 метрів.

Змагання ініційовані Київською міською організацією СУМ в Україні та приурочені до 63-ї річниці героїчної загибелі генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича.

Деталі: Інформаційна референтура КМО СУМ в Україні kyiv@cym.org, 0976479864

Довідка: Роман Шухевич («Тарас Чупринка») – український військовий і державний діяч, генерал-хорунжий, головний командир Української Повстанської Армії, Голова проводуОУН(р)на українських землях, голова Генерального Секретаріату Української Головної Визвольної Ради, Герой України. Загинув 5 березня 1950 року в ході перестрілки із загонами МДБ.