АНОНС: ТІК-брифінг у травні. Чи всюди молодим у нас дорога? Яку дорогу обирають молоді?

22.05.2013
23 травня 2013 р., о 18.30 год. у приміщенні благодійного фонду "Смолоскип" (м. Київ, вул. Межигірська, 21) знову збирає друзів, колег та прихильників Толока інтелектуальних комунікацій – ТІК.

Молодь завжди вважалася найпасіонарнішою частиною суспільства. І водночас – найромантичнішою та найреволюційнішою. Минає час, молодіжні лідери стають ветеранами. Замість них приходять інші – з новими ідеями, новим баченням. Чи існує діалог між поколіннями діячів молодіжних рухів. чи існує порозуміння? Про це й спілкуватимемося цього разу – у новому форматі ТІК-брифінгу, де доповідачами виступлять активісти найдієвіших на сьогодні молодіжних громадських організацій – "Відсічі", Молодіжного націоналістичного конгресу, Молодого народного руху та Фундації регіональних ініціатив. Для всіх, кого зацікавила тема круглого столу – ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Відеозвіти про попередні круглі столи можна побачити за такими посиланнями: http://www.youtube.com/tolokaintelektualiv та http://smoloskyp.org.ua/

Тема сьогоднішнього круглого столу:

"Український молодіжний рух: вчора, сьогодні, завтра".

1. ""Відсіч" як один з прикладів впливу громадянського руху на державу і суспільство". Доповідач Ярина Чорногуз, студентка Києво-Могилянської академії, активістка ГР "Відсіч".

2. "Молодь і націоналізм". Доповідач Іван Кішка, голова секретаріату Молодіжного націоналістичного конгресу.

3. "Молодий Народний рух: сучасний стан і перспективи". Доповідач Сергій Воронов, голова МНР.

4. "ФРІ: сприяємо формуванню вільної молоді". Доповідач Євген Демченко, активіст, екс-голова ФРІ"

Також до участі у круглому столі запрошені активісти громадських організацій і самоврядних спільнот, молоді політичні діячі Віктор Генералюк, Олена Задорожна, Олесь Доній, Євген Золотарьов, Іван Коломієць, Іван Крулько, Дмитро Потєхін, Ростислав Томенчук, Михайло Свистович, Ростислав Семків, Олександр Солонтай, Тарас Шамайда, Олег Шинкаренко, Юрій Юзич.

Нагадуємо, що ТІК – це саморганізована неформалізована спільнота небайдужих, громадянсько-активних та відповідальних людей, готових до напрацювання креативних, продуктивних та перспективних ідей, концепцій та планів.

ТІК – це абсолютно вільний майданчик для вільних громадян, не заангажований і не дотичний до жодної з політичних сил.

ТІК – місце для дискусій будь-якого рівня напруги, в основі яких – свобода слова, взаємоповага та коректність.

Наступний круглий стіл ТІК планує провести у другій декаді червня 2013 р.

Регламент дискусії:

до 15 хвилин на доповідь;

до 2-х хвилин на запитання та репліки;

до 15 хвилин – фінальна дискусія.

Додаткова інформація за тел. 067 538 90 41