АНОНС: Тернопільську молодь запрошують на табір "Лисоня" ім. І.Гавдиди

26.06.2013
Відбудеться він 16-21 липня у "Долині змій", що поблизу села Саранчуки на Бережанщині. Програма табору складається з трьх напрямків: інтелектуальний і фізичний вишкіл та активний відпочинок. Організатор –Тернопільський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу.
Табір побудований за системою вишкільних патріотичних таборів для молоді та передбачає життя в наметах, польову кухню, фізичний та інтелектуальний вишкіл, вечори біля багаття. Заняття на таборі проводитимуть професійні інструктори зі всієї України.
У програмі "Лисоні"
- пейнтбол;
- школа лідерства;
- навички виживання в екстремальних умовах;
- інтелектуальні ігри;
- уроки рукопашного бою;
- регбі, футбол, волейбол;
- смуга перешкод;
- вечірні ватри;
- верхова їзда.
Табір названий іменем громадсько-політичного діяча, засновника подібних таборів – Івана Гавдиди (уродженця Тернопільщини) та приурочений до 10 річниці його загибелі.
"Такий табір перш за все покликаний допомогти молоді знайти себе, розкрити свої здібності, проявити лідерські якості, влитися в молодіжний рух. "Лисоня" є патріотичним табором та проходитиме під гаслом "табір, що гартує дух і тіло", але кожен її учасник не їде на нудне навчання, а матиме змогу протягом 5 днів активно відпочити та розважитись в колі цікавої молоді" - розповідає організатор табору, голова ТОО "МНК" Іван Ковалик.
Зголоситися на "Лисоню" можуть охочі віком від 15 років, які виконають умови участі та мають належний стан здоров’я. Для участі необхідно до 14 липня заповнити анкету, надіслати її на скриньку mnk.tabir@gmail.com  або ж зв'язатися із координаторами зголошення: 0971557485, 0503378160 (Іван).