АНОНС: Свято Покрови у Львові відзначатимуть тереновою грою ''Легенда УПА імені Миколи Лемика''

04.10.2016

Уже жовтень, а це означає, що незабаром львівський парк “Погулянка” на 3 дні стане епіцентром змагань між 200 школярами, які зійдуться в щорічній обласній тереновій грі “Легенда УПА імені Миколи Лемика”.

Цього року гра буде дуже символічною, адже відкриття відбудеться 14 жовтня — на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також у день створення Української Повстанської Армії.

Програма “Легенди УПА імені Миколи Лемика” передбачає багато новинок. Окрім вже звичних етапів: смуги перешкод, велоетапу, лазертагу, змаганнь на катамаранах, брейн-рингу з історії України, представлення команд, на цьогорічних учасників чекають нові та неочікуванні випробування, серед яких настільний футбол, участь команди диверсантів у квесті, та інше.

Найцікавішою ж буде квест-теренівка, присвячена легенді, яка розповідає про захоплюючі події в Погулянецькому лісі. У квесті учасники продемонструють свої знання з різноманітних дисциплін, серед яких знання історії, медична та військова справи. А переможці теренової гри матимуть змогу зачитати “Звернення Миколи Лемика до української молоді”, таким чином розгадати саму легенду.

“Патріотична теренова гра “Легенда УПА” має виховний характер. Адже молодь має можливість бачити альтернативу масовій культурі. Цього року ми обіцяємо нові етапи змагань та й оновлену програму загалом. Тому учасникам заходу доведеться показати не лише свої спортивні, інтелектуальні та творчі здібності, а й проявити неабияку витримку, кмітливість та винахідливість”, - пояснює комендант гри Микола Тинський.

Цьогорічна “Легенда УПА” у Львові відбуватиметься вже вп'яте. Незмінними організатороми є Місцевий осередок “Молодіжного Націоналістичного Конгресу” та Відділ молоді Департаменту інформаційної політики Львівської ОДА.

Стандартно, переможці та найкращі таборовики отримають цінні призи від наших спонсорів та партнерів: Магазину туристичного спорядження Gorgany.com, Лазертаг-клуб “Штурмовик”, Інтернет-магазин “Profi Rider”.