АНОНС: Сумщина запрошує молодь на теренову гру ''Ревин Яр''

03.09.2014

18-21 вересня у лісовому масиві на Сумщині відбудеться військово-патріотична теренова гра «Ревин Яр». До участі запрошується молодь віком 16-28 років. Організатор - Сумський осередок «Молодіжного Націоналістичного Конгресу».

Суть гри полягає у тому, що учасники діляться на дві команди, які змагаються між собою за прапори одна одної та за максимальну кількість «вбитих» гравців суперника (умовним життям є пов’язка на руці гравця; втративши її в бою, гравець «вмирає»). При цьому кожна з команд суворо дотримується правил чесної гри, а прояви негідної поведінки під час її проведення караються штрафами або навіть дискваліфікацією гравця. Пияцтво тут також різко засуджуються. За дотриманням правил слідкує Рада Спостерігачів.Перемогу отримує той, хто захоплює прапор противника і при цьому відстоює свій.

«Їду на Ревин Яр третій рік поспіль, адже це реальна можливість навчитися стратегічно думати та орієнтуватись в місцевості для тих, хто не вміє цього», - говорить Сергій Тиртов, кількаразовий учасник гри.

Не прогав можливості стати героєм цьогорічної боротьби! Прояви себе!

Зголошення можна заповнити за адресою: м. Суми, вул. Горького, 2 або на електронну скриньку dzvinka-ua@ukr.net (для учасників, котрі проживають НЕ в Сумах)

https://vk.com/ryar2014

099-641-44-21 Мирослав,

050-021-07-84 Олеся