АНОНС: Студенти України знову страйкуватимуть

09.12.2013

Через тиждень після кривавого розгону мітингувальників на Майдані Незалежності, студенти вкотре виявлять свій протест існуючому в Україні ладу. 10 грудня оголошено днем студентської солідарності, в рамках якого буде проведено всеукраїнські протестні акції у всіх містах України. Офіційний час початку акцій по всій країні – 14:00.

У рамках студентського страйку по українських містах будуть проведені акції та флешмоби. Основними вимогами студентства у цей день стануть: припинення фабрикування кримінальних справ проти студентів та звільнення незаконно затриманих студентів та притягнення до кримінальної відповідальності організаторів та виконавців кривавогопобоїща на Майдані Незалежності 30 листопада.

Нагадаємо, що уперше за роки незалежності України в абсолютно нелюдський спосіб відбулася спроба знищити мирну акцію, метою якої було відстояти наше європейське майбутнє. Результат побоїща на Майдані: 34 учасники мирної акції затримано, 79 отримали тілесні пошкодження. Жодних дій щодо притягнення до відповідальності організаторів і виконавців розгону з боку влади досі не здійснено. Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко продовжує залишатися на своїй посаді, керівники «Беркуту», які безпосередньо здійснювали побоїще, не затримані. Натомість, продовжуються фабрикування надуманих справ проти студентів, які не вчиняли жодних протиправних дій.

Якщо ти студентський лідер і тобі небайдуже майбутнє нашої країни, збери10 грудня студентів свого ВНЗ та організуй проведення акцій студентської солідарності!

Разом – сила!