АНОНС: Шостий строк вічного президента Назарбаєва

07.04.2015

Місце проведення:               Майдан Прес Центр, м. Київ, вул. Інститутська 22/7, 5-й під’їзд

Дата і час проведення:        7 квітня 2015 року, 12-00

Організатор:                         Майдан Прес Центр

Ініціатор:                             «Антидиктаторський фронт»

Учасники прес-конференції:

Тамара Шавладзе, співзасновник «Альянсу Балто-Чорноморських Націй»;

Айдос Садиков, представник демократичної опозиції Казахстану;

Василь Любарець, представник Інтернаціональної Ліги Майдану.

Президент Казахстану одним із перших визнав анексію Криму Російською Федерацією і – замість західних санкцій Назарбаєв отримав визнання заслуг і зустріч із Президентом Порошенком. Торішнього грудня, після зустрічі Назарбаєва і Порошенка, оголосили, що Казахстан найближчим часом постачатиме Україні вугілля. Однак пізніше українські й казахстанські фахівці з’ясували, що тамтешнє вугілля не підходить українським ТЕС.

Назарбаєв завжди й усюди бреше, завжди обманює - свій народ, європейців і американців. Водночас в Україні є табу на публікації про Казахстан і Назарбаєва. Чому українські ЗМІ не пишуть правду про диктатора Назарбаєва – це наказ згори чи сумновідоме «Моя хата з краю»?

«Ми не чекаємо, що Ви прийдете, – говорить «Антидиктаторський фронт». – Вас не було на прес-конференції з грузинських проблем, Ви проігнорували прес-конференцію щодо депортації чеченців й інгушів. Кілька незалежних журналістів прийдуть і цього разу, адже Казахстан – це нецікаво, це десь «на Марсі». Звідти можна отримувати вугілля й нафту, можливо, ґранти, не більше».

Про прийдешні вибори, фашизм і оману, необхідність введення санкцій проти Назарбаєва й усіх, хто підтримує Росію – на завтрашній прес-конференції.

Акредитація за тел. (096) 929 39 90.