АНОНС: Олімпійський чемпіон відкриє школярам секрет свого успіху

23.10.2014
Цієї п”ятниці, 24 жовтня, Олександр Петрів — олімпійський чемпіон із кульової стрільби, знову завітає в СШ № 21, яку й сам закінчив понад 20 років тому. Відомий спортсмен прийде до школярів, щоб розповісти про свою дорогу до чемпіонства.
Школярі матимуть змогу приміряти на себе чемпіонські медалі, а також прослухати цікаві лекції та поради від Олександра Петріва про спорт та здоровий спосіб життя.  Адже, окрім того, що Олександр Петрів відомий спортсмен, він також справжній патріот та активний громадський діяч — один із засновників ГО “Твереза Галичина”.
“Я, як професійний спортсмен знаю, що алкоголь і тютюн знищують здоров'я людини. Коли мені пропонують алкоголь, я відповідаю, що не вживаю наркотиків. Як став олімпійським чемпіоном, став брати активну участь у відкритті масових спортивних свят, де закликаю українців до спорту та здорового способу життя” -  коментує Олександр Петрів.
До даного заходу долучаються львівські громадські організації “Твереза Галичина” та “Молодіжний націоналістичний конгрес” (МНК).