АНОНС: На львівському майдані протестуватимуть проти вимирання нації

19.01.2014

19 січня об 11:00 у Львові, на Євромайдані біля пам’ятника Тарасу Шевченку, пройде акція «Обливний протест «За здорову націю»». Ініціаторами заходу є громадські організації Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК), Твереза Галичина, Моржі Львівщини та Центральна школа бойового гопака.

Подія приурочена до дня Водохреща і має на меті популяризувати здоровий і свідомо тверезий спосіб життя, гартування тіла та духу сучасної  молодої людини.

Акція проходитиме у наступному форматі: обливання крижаною водою та купання в басейні на Львівському Євромайдані посеред площі. Перед гартуванням воду освятить священик, буде проведена руханка та інструктаж для новачків.

Долучитися може кожен бажаючий. З собою мати: два-три відра (для себе та друга чи друзів), рушник, тапочки, хлопці - плавки, дівчата - купальники.

На завершення заходу всіх присутніх пригощатимуть гарячим чаєм із карпатських трав та печивом.

«Ми хочемо показати молодій людині, що не варто вбивати своє здоров’я алкоголем. Слід працювати над собою. Тренувати тіло, дух і розум. Читати книжки, тренуватись і загартовуватись. Бо Україні потрібні здорові і свідомі люди», - говорить один із організаторів, член Львівського МНК Микола Тинський.

«Акція відбуватиметься вже вдруге. Зберуться усі небайдужі до традицій та долі України. Упродовж року кожен відчував дію Йорданської води – ніхто не хворів, тож ми вкотре покажемо світу, що МИ гаряча Нація», - додав координатор акції Зіновій Станішевський.

Координатор акції: Зіновій Станішевський - 0637277733 

Статистика: Сьогодні рівень споживання алкоголю в Україні є одним із найвищих у світі і становить близько 20 літрів випитого абсолютного спирту на душу населення за рік (офіційна статистика повідомляє про 12-15 літрів). Всесвітня Організація Охорони Здоров’я стверджує, що якщо споживання алкоголю в країні перевищує 8 літрів на душу населення, це призводить до деградації та виродження нації.

Смертність уже багато років поспіль значно перевищує народжуваність. Україна щороку втрачає 350 тисяч своїх громадян, загибель яких пов'язана з вживанням алкоголю. Ще близько 120 тисяч українців що гинуть за рік від тютюнопаління. Народ України стрімко наркотизується і знищується з нашої мовчазної згоди. Надії, що цей процес зупиниться або навіть сповільниться сам по собі — безпідставні.