АНОНС: Москалів знов не візьмуть на сплав

27.03.2012

квітня розпочинається триденна мандрівка річкою Дністер «Екстрім сплав на катамаранах». Захід організовує ЛОО «Молодіжний націоналістичний конгрес» (МНК) та клуб «Файні мандри», за підтримки Управління у справах сімї та молодіЛОДА.

Цього року сплав відбуватиметься вчетверте, і планує зібрати понад 50 молодих сміливців з різних куточків України. Маршрут мандрівки незмінний з м. Галич у м.Заліщики. Вимогами до учасників традиційно є: відмова від шкідливих звичок, спілкування українською мовою, бути веселим, і не побоятись жити серед природи.

«Їхати туди ранньою весною – це справді екстрім, адже погода може бути непередбачуваною. Снігом, вітром, і навіть з морозом – зустріла нас Тернопільська область минулого року. Проте це лише додало учасникам впевненості, та зробило подорож більш екстремальною та драйвовою» - ділиться враженнями учасниця минулорічного сплаву Оксана.

Проте «Екстрім сплав на катамаранах» -це подорож не лише для екстремалів. Цінителі природи також матимуть змогу відкрити для себе багато цікавого: Дністровський каньйон – найдовший каньйон у Європі (більше 250 км), найбільший рівнинний водоспад – Джуринський (16м), Дністровські кручі. Крім того кожен зможе познайомитись з цікавими людьми, поспівати пісень біля ватри, відпочити від міської метушні, відчути себе справжнім козаком (чи козачкою).

«Запрошуєм усіх бажаючих поринути у світ мандрів. Кожен, хто має бажання цікаво та корисно провести час, може зробити це разом з нами. Сплавляючись рікою Дністер на катамаранах ви маєте змогу не лише чудово відпочити та активно провести час, але й отримати порцію емоцій та енергії на цілий рік»  - закликає один з організаторів,  член ЛОО МНК Павло Дацків.

За додатковою інформацією звертайтесь:  

Прес-служба ЛОО МНК

(093) 76 82 162Оксана Дацків
serbka1990@gmail.com