АНОНС: Молодіжний фестиваль авторської пісні та співаної поезії ''Срібна підкова''

01.10.2013

12- 13 жовтня 2013 року у Центрі культури та дозвілля ЛНУ ім. І.Франка пройде сьомий фестиваль авторської пісні“Срібна Підкова”. Організатори: молодіжна громадська організація“Спілка студентів та молодих науковців”, мистецький центр“Срібна Підкова”. Співорганізатори: Управління молоді та спорту ЛОДА, Управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР, Спілка української молоді у Львівській області, ОУМ “Спадщина”, МГО “Граніт”, ВМГО “Молодіжний націоналістичний конгрес”, Студія звукозапису “Virtuosorekords”, ЗАТ “Фабрика “Трембіта”. Інформаційні партнери:радіо ФМ“Галичина”, ТРК“Львів”, “Інститут громадського лідерства”.

Пісенна творчість, як невід’ємна складова національної культури, завжди була і є наймасовішим видом народної творчості. Саме у ній в найбільшій мірі знаходять своє відображення духовність, традиції та ментальність народу як етнічної одиниці. Пісня – вагоме явище в еволюції світобачення та самовизначення молоді щодо системи цінностей.

Хвиля національного відродження початку 90-х років не призвела до утвердження української (передусім – мовної) культури в незалежній Україні. Натомість, масове поширення іноземної, і насамперед російської поп-культури (в тому числі й пісенної) створило й надалі продовжує створювати кризову ситуацію в українському соціокультурному середовищі, стоїть на перешкоді вихованню молоді в дусі патріотизму та моральності. Це стосується й перспектив розвитку української пісенної творчості.

Зважаючи на це, концепціяєдиногона сьогодні в Україні молодіжного україномовного фестивалю авторської пісні і співаної поезії “Срібна Підкова” спрямована на пошук молодих українських авторів-виконавців, на виявлення самобутніх талантів. Тому до конкурсу допускаються лише ті молоді люди, які раніше не здобували лауреатських звань на пісенних фестивалях. Іншою своєрідною особливістю концепції фестивалю “Срібна підкова” є акустична природа акомпанементу та цілковита відмова від фонограм. Окрім того, обов’язковим є проведення в рамках фестивалю творчої лабораторії.

Виключна україномовність є однією із головних засад «Срібної Підкови», адже основною метою свята авторської пісні є повернення і утвердження саме українських пріоритетів в культурі на чільному місці у свідомості громадян нашої держави.

Детальна інформація та онлайн-зголошення на: www.sribnapidkovalviv.blogspot.com

у facebook:  www.facebook.com/sribnapidkova

у контакті: www.vk.com/club57380002

Контакти

Андрій Ковальський, голова оргкомітету,

067 723 763 9, 093 866 822 4,

andriykovalsky@gmail.com

Юрій Капраль, виконавчий директор,

098 257 06 07

yura-kapral@i.ua