АНОНС: Львів'яни голодуванням виявлятимуть повагу до жертв геноциду

23.11.2012
Традиційно в останні вихідні листопада українці і весь світ згадує загиблих під час Голодомору 1932-33. Тоді щохвилини вмирало 17 людей, щогодини – 1000, майже 25 тисяч щодня, 11 тисяч сіл стали пустими… Для вшанування їх пам’яті з 23 по 25 листопада 2012 року в урочищі Золота поляна біля сіл Воронів та Виспа на межі Львівської та Івано-Франківськівської областей вже втретє відбудеться «Голодна конференція». Організаторами конференції є Львівський осередок Молодіжного націоналістичного конгресу та ГО «Борець».

Специфікою конференції є триденне голодування. Кожен її учасник готує гутірку, яка присвячується Голодомору, українським національно-визвольним змаганням, видатним українським діячам тощо. До програми також входять футбол та теренівка, брейн-ринг та орієнтування на місцевості, повстанські історії біля багаття та вимарш довжиною у 15 км до могили сотенного Яструба.

Місце проведення заходу, урочище Золота поляна, вибрано не випадково. Тут у 1943-44 роках відбувався вишкіл куренів УПА «Сіроманці» та «Бурлаки». Сучасна молодь матиме змогу на цій місцині перевірити свою витримку голодуванням та голодною медитацією.

- 24 листопада увесь світ вшановуватиме пам'ять загиблих під час Голодомору, який був геноцидом українського народу. Ми закликаємо всіх небайдужих в цей день долучитись до голодування. Бажано голодувати 72 години з 23 до 26 листопада. Таким чином ми віддаємо шану померлим від голоду,  - заявив голова ЛОО МНК, координатор проекту Назар Франчук.

Контактна особа: 093-66-83-252 (Назар)