АНОНС: ''Коловрат'' запрошує на Сумщину

06.06.2013

Уже дев"ятий рік поспіль Молодіжний Націоналістичний Конгрес проводиться навчально-практичний наметовий табір "Коловрат", в якому молодь, що має жагу пригод, хоче змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати волю та навчитись перемагати, цікаво та змістовно проведе літні дні.

Табір "Коловрат" – це ласкаве сонце, тепла річка, запашні трави, загадковий ліс, вечірні вогнища, пісні під гітару, розваги та багато нових знайомств. Але власне відпочинок є умовним, бо насичена програма дуже щільна та вимоглива: вільного часу практично немає, як відсутні слова "не хочу" й "не можу", адже є головне завдання – створити умови, в яких у захоплюючій та динамічній формі молодь переступить через свої дитячі фобії та манерності. Певним чином, це є школа життя. Наша ціль – виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого юнацтва та молоді України, вивчення питань особистої та колективної безпеки, формування в молоді психологічної та фізичної витривалості, що надзвичайно важливо для виховання дитини ефективним членом суспільства.

На таборі панує сувора дисципліна, чіткий розпорядок дня, табу на шкідливі звички. На порушників накладаються дисциплінарні стягнення, в окремих випадках - виключення з табору.

У "Коловраті", крім активного відпочинку, ви пройдете курс тренінгів з лідерства, роботи в команді, оволодієте уміннями та навичками з туристичних дисциплін (топографія, самовиживання в природі, перша медична допомога, мандрівництво, в'язання вузлів) основ правознавства, краєзнавства та народознавства, особистої та колективної безпеки, екологічного морального, трудового та громадянського виховання, прослухаєте цикл лекцій з замовчуваних та маловідомих сторінок історії України.

Також на вас там чекатимуть групові дискусії; робота у командах; індивідуальна робота над завданнями; цікаві гості, мозкові штурми; квести; брейн-ринги; фізичні вправи; тренінги; теренові ігри; вечірні ватри; робота з облаштування побуту табору.

У певній мірі відбудеться розширення в учасників "горизонтів" - кола знань з питань саморозвитку та самореалізації; фізичне загартування; виховання і усвідомлення бережного ставлення до природи та вивчення основних правил життя в природі; розвиток умінь з комунікації, входження у новий колектив.

Як результат - формування психологічної та фізичної витривалості, здобуття життєвого досвіду. Теоретичні та практичні заняття, отримані на цьому таборі, не є "мертвими" знаннями, а можуть вже завтра врятувати життя та допомогти вийти переможцем з більшості екстремальних ситуацій, що готує нам доля.

До того ж, в сучасному житті є не так багато умов, в яких юнаки та дівчата могли б проявити свої кращі людські риси і розкрити внутрішній потенціал. Багато хто і не підозрює, якою силою волі, характеру, відваги, дружби, відданості, самопожертви володіє.

Табір проводиться 1-14 липня поблизу міста Суми, на березі р. Псел, виїзд на місце таборування організований, всі питання можна задати за телефонами: 0663441341, Олександр, 0996414421 Мирослав, обговорення і маса інформації є тут: https://vk.com/kolovrat_2013

Що треба для участі?

По-перше, бажання, жагу пригод і розуміння формату. Адже табір непростий, насичена програма, жорстка дисципліна, "шокова терапія", тож ті, що їхатимуть з метою зашаритись від батьків і облаштувати особисте життя будуть дещо вражені/шоковані. Адже все вибудувано таким чином, щоб підштовхнути вас до пошуку внутрішніх резервів, зібраності та відповідальності. Лінь буде вашим ворогом, підставить вас під дисциплінарні стягнення та труднощі. Звучить все досить сурово, але варто лиш спробувати, і переконаєтесь, що це маленьке життя розміром в 12 днів виявилося яскравішим і насиченішим за все ваше попередньє існування.

1. Мати 13-18 років, зарахування до табору інших за віком учасників вирішується індивідуально. 6-й рій "малючків" 8-11 років (як правило це діти наших старших товаришів, в т. ч. тих, що починали робити такі та інші табори) щороку добре себе показує, але їх треба більше готувати перед виїздом до програми табору морально, і тоді "історія успіху" забезпечена.

2. Повністю уявляти формат заходу, і звісно прийняти його правила.

3. З конкретно-предметного: доведеться відшкодувати 400 гривень, і взяти особисті речі по списку. З документів - дозвіл батьків, анкета, меддовідка (береться за три дні до початку табору).