АНОНС: 2 квітня відбудеться пікет посольства Грузії в Україні з вимогою звільнення політв’язнів

30.03.2015

У четвер, 2 квітня, о 15:00 відбудеться пікет посольства Грузії в Україні (Київ, бул.Тараса Шевченка, 25) з вимогами звільнити політв’язнів, яких сучасна влада Грузії тримає під арештом за сфабрикованими справами.

З приходом до влади уряду Іванішвілі, Грузія відступила від європейського курсу розвитку. Натомість, активно провадиться прокремлівська політика, збільшуючи вплив Росії у грузинському регіоні та перетворюючись на «маріонетку» в руках Путіна.

Так, у Росії поширеною є практика «відлову» незгодних та висунення їм різноманітних обвинувачень, щоб позбавити волі, а інколи – життя. Надія Савченко чи Борис Нємцов – це лише найвідоміші з тих, хто потерпів від путінської пащі. У Грузії ж наразі шаленими темпами збільшується кількість політичних в’язнів, які без належного суда та слідства перебувають у місцях позбавлення волі.

Світова спільнота повинна бити на сполох: Грузія має стати європейською державою з демократичними цінностями, але ніяк не частиною «русского міра».

Гаслами пікету стануть «У Грузії - запалає шина!», «Рятуючи Грузію, врятуємо Україну!», «Ні диктатурі!», «Свободу політв’язням!».