Альянс Балто-Чорноморських Націй ініціював нагородження бійців АТО

04.03.2015

З ініціативи Альянсу Балто-Чорноморських Націй, членом якого є Молодіжний Націоналістичний Конгрес, відбулося урочисте нагородження бійців батальйонів ім. Джохара Дудаєва, УНСО, «Правого Сектору», «Донбасу», «Азову», «Дніпро-1» та 129-го батальйону медалями «За жертовність і любов до України». 

Настоятель Володимирського кафедрального собору отець Борис та Священик УПЦ Київського Патріархату Сергій Дмитрієв вручили нагороди  чеченцям, грузинам та українцям, які воюють на Сході України.

«Для мене честь знаходитися тут.  Я хочу подякувати тим хлопцям, які воюють, не залежно від національності та релігії, за нашу перемогу. Спільними зусиллями ми виборемо її», - зазначив голова «Європейських демократів Грузії», політичний радник фракції Європейських консерваторів в ПАРЄ Паата Даввітая. 

На заході була присутня посол Ічкерії в України Аміна Окуєва, яка наголосила: «Наші народи мають добросусідські стосунки, які повинні перерости в офіційні міждержавні зв’язки. Смерть Іси Мунаєва – це те, що навіки пов’язало наші народи. Те, що він похований на українській землі – зайве тому підтвердження. Ми продовжуватимемо справу Іси, і батальйон, яким він командував, залишиться боєздатним та ефективним. Ми віримо, що найтемніший час – перед світанком. Народи, що зараз страждають від російського імперіалізму, звільняться».

Після нагородження відбувся концерт за участі творчих колективів та дитячих ансамблів.