Активісти зірвали сепаратистський форум щодо ''особливого регіону'' Харківщини

17.12.2015

Активісти заблокували «Президент-готель» у Києві, в якому сьогодні мав відбутися «Форум за особый регион «Слобожанщина»».

«Насправді мова йде про створення наступної так званої  «народної республіки» - вже у Харкові. Фінансовані Кремлем прихильники «федералізації» навіть не анонсували сьогоднішній форум, щоб уже завтра в прокремлівських ЗМІ з'явилися новини з заголовками: «Влада Києва знову не чує регіони», - заявили в цивільному корпусі «Азов». За їхніми даними, ініціатор заходу - екс-депутат від КПУ Алла Александровська.

Так, сьогодні зранку ветерани батальйону «Гарпун», бійці 14 та 15 сотень «Вільні люди», представники цивільного корпусу «Азов», Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Правого сектора, «Пласту» виставили спостережні пости у «Президент-готелі», де повинні засідати сепаратисти.

«Посіпаки Медведчука є головними організаторами цього дійства. Я уже звернувся до СБУ та МВС з вимогою не допустити сепарський шабаш», - заявив народний депутат Андрій Левус.

«Сепари і наймана масовка полишають місце збору неподалік Президент-готелю. Сепарський форум за особливий регіон Слобожанщина зірвано патріотами. Тепер слово за силовиками - організаторів слід садити в тюрми. Залишаємо свою розвідку на місці. Кажуть в суботу медведчуківці готують проведення такого ж форуму по Бессарабії. Нічого в них не вийде», - повідомив Левус пізніше.