Активісти навідались до лідерів серед ''гостей'' телеканалу ''Інтер''

11.11.2016

Сьогодні активісти “Вільних Людей” відвідали київські офіси політичних сил, які за результатами громадського моніторингу телеефіру “Інтера” найчастіше з’являлись у його програмах.

Так, завітали до Блоку Петра Порошенка, Опозиційного боку, ВО “Батьківщина”, Радикальної партії Олега Ляшка, ВО “Свобода”, ВО “Самопоміч”. Активісти заклеїли наліпками з закликами бойкотувати телеканал двері офісів.

“Усе просто: якщо ти відвідуєш ефіри, даєш коментарі чи співпрацюєш з проросійським каналом будь-яким іншим чином, ти - зрадник національних інтересів України. “Інтер” працює на Росію, з якою триває війна. Ми, громадськість, докладаємо зусиль, аби позбавити пропагандистів ліцензії на мовлення. Бойкотування може пришвидшити цей процес, натомість співпраця - його гальмує”, - говорить Андрій Руденко, активіст “Вільних Людей” з Харкова.

Нагадаємо, у рамках громадської кампанї "Інтеру - бойкот!" активісти “Вільних Людей” здійснювали моніторинг головних програм телеканалу “Інтер” - "Чорне дзеркало" (щоп'ятниці) та підсумковий випуск “Подробиць” (щонеділі) протягом двох місяців. Головна мета - закликати публічних осіб, особливо політиків, експертів та представників влади не співпрацювати з "Інтером" і не підтримувати рупор російської пропаганди в Україні. Результати моніторингу показали, що лідером візитів на "Інтер" є депутати Блок Петра Порошенка. На другому місці - Оппозиционный Блок, третіми стали Батьківщина. Детальніше - в інфографіці, або на сторінці кампанії.