Активісти МНК і С14 здійснили ''рейд'', вилучивши газети ''Успішкої країни'' (ВІДЕО)

23.11.2016

Активісти МНК разом із С 14 провели акцію по вилученню пропагандивних матеріалів партії "Успішна країна" екс-регіонала з «сім’ї Януковича» Олександра Клименка, який наприкінці лютого 2014 року, через загрозу опинитися за ґратами разом з родиною фактично втік з України.

«В кінці травня 2014 року СБУ оголосила Клименка в розшук, однак зараз він веде свою пропагандивну антиукраїнську діяльність, поширюючи агітаційні матеріали, в яких зачіпає тарифні та соціальні теми, маніпулюючи середньостатистичним українцем. Також Клименко веде активну рекламну діяльність в соціальних мережах. Ми закликаємо громадян не поширювати цю пропаганду, не вестись на популістські гасла», - говорить Serj Guepard, голова Київського МНК.

Також в матеріалах «Успішної країни» прямим текстом говориться про необхідність ліквідації лінії розмежування на Донбасі, що, очевидно, передбачає вільне пересування сепаратистів територією України.

Інформаційна довідка: 24 грудня 2012 року Указом Президента України Клименка було призначено Міністром доходів і зборів України. 29 квітня 2014 року після Революції Гідності щодо Клименка було винесено повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2. ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) ККУ. Крім того, слідство встановило, що протягом 2012-2013 років Клименко організував і кришував схеми ухилення від сплати податків підприємствами реального сектора економіки. В результаті незаконної діяльності підприємств та самого Клименко бюджету завдано збитків на суму понад 6 мільярдів (!) гривень. Також СБУ заявляла про причетність Олександра Клименка до фінансування масових заворушень в Одесі 2 травня.