Активісти міста Києва стали першими учасниками курсу «Вільні люди: Курс молодого бандерівця»

06.10.2014
4-5 жовтня 2014 р. у Києві молоді активісти міста Києва стали першими учасниками тренінгового курсу «Вільні люди: Курс молодого бандерівця». 
У результаті знайомства ми виявили, що більшість учасників проекту не тільки приймали активну участь у Революції гідності, але й інтенсивно допомагають українській армії. Також кожен з них є активістом певної ініціативи, і шукав можливість зробити свою роботу ефективнішою. 
Знайомство учасників, яке провела Ірина Вівсяна пройшло дуже емоційно та інформативно. Вправи «криголаму» дали змогу учасникам та лекторам відчути у дружньому колі сім’ї.
Лекції з історії націоналізму Тараса Гребеняка та Соломії Фаріон дали чітку картину становлення націоналізму в Україні, розповіли про кращі акції та ініціативи гідних діячів-націоналістів.Молодіжні організації та ініціативи – найкращий спосіб вирости та стати повноцінним громадським активістом . Про різноманітність таких та напрямок їх діяльності розповів Іван Кішка.
Як віднайти мотивацію та як стати громадським діячем розповіла Рада Кішка. Її лекція про рівні громадської активності дала розуміння про те, як можна реалізувати себе та як стати справжнім громадянином своєї країни.
Сергій Пархоменко та Тетяна Денькович у своїх лекціях розказали про принципи та напрямки інформаційної роботи, а також розказали як готувати підготувати прес-анонс та прес-реліз.
Кожен з учасників Курсу молодого бандерівця зможе реалізувати свій проект, бо тепер має всі потрібні знання. Лекція з проектного менеджменту Олександри Бурменської дала чіткі критерії написання успішного проекту і його реалізації. Який проект обійдеться без допомоги? Жодний. 
Тому необхідні лекції по фандрайзенгу. Пошук фінансування, інформаційної підтримки, бартерної співпраці – все це і ще багато цікавого наші вихованці змогли почерпнути з лекції Ірини Вівсяної.
«Курс молодого бандерівця» - це рідкісний випадок, коли і учасники і лектори залишились задоволені. Кожен учасник висловив подяку організаторам за насичену програму та цікавих лекторів. Усі хто долучився до організації лекцій отримав неймовірний позитивний заряд та мотивацію.
Будемо чекати від таких талановитих і молодих активістів їх особистих та креативних ініціатив, бо для реалізації у них є потужна команда нових друзів. 
Теж хочеш спробувати взяти участь у нашому проекті «Вільні люди: Курс молодого бандерівця», тоді заходь сюди http://mnk.org.ua/vilni і заповнюй анкету учасника. Реєстрація обов’язкова!
Захід відбувся в рамках програми "Знання, воля і успіх" за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.