Аби не виходити до даїшників, чоловік вчинив самоспалення

02.04.2012
Біля Переяслав-Хмельницького Київської області водій, якого зупинив патруль ДАІ, прямо в машині спробував себе спалити, повідомляє Експрес.
"Нісан Альмера", за кермом якого сидів потерпілий чоловік, був оголошений у розшук.
"Коли патрульні побачили машину, дали знак зупинитися, але водій не відреагував. Наздогнати і зупинити його вдалося кілометра через два", - розповів начальник прес-служби ДАІ Київської області Олександр Дармостук. Зупинивши втікача, інспектори підійшли до машини, але водій не вийшов, навпаки - заблокував двері.
"Вікно біля його сидіння було трохи прочинене, і наші співробітники почули, як чоловік сказав: "Ви мене не зупините. Все одно я покінчу із собою", - сказав Дармостук.
У машині у нього було 10-літрова каністра з бензином, яким водій раптом став себе поливати. В руках він тримав запальничку. А потім в салоні гримнуло, вилетіло скло.
За словами Дармостука, інспекторам вдалося витягнути з машини палаючого водія, відтягнути на безпечну відстань від автомобіля і збити полум'я. На місце викликали "швидку", яка доставила обгорілого чоловіка в реанімацію Переяслав-Хмельницької районної лікарні.
1 квітня пацієнта перевезли в столичний опіковий центр. У нього сильно обгоріла спина, права нога і рука.
Потерпілого 47-річного чоловіка звуть Сергієм, він киянин. Офіційно ніде не працює, не одружений. Згорілий "Нісан" зареєстрований на нього. Чому машина була оголошена в розшук, в ДАІ поки що не можуть пояснити. Не знають в міліції і причин, які могли спонукати людину до такого жахливого вчинку.