7 фактів про ''Курс Вільних Людей''

28.12.2016
2016 рік добігає кінця. А поки організатори вже придумують нову програму Курс Вільних Людей - КВЛ, пропонуємо 7 фактів про КВЛ-2016:
  1. Над проектом працювала команда з 20 людей з різних міст України.
  2. Анкети на участь заповнили 330 хлопців і дівчат з 23 областей України.
  3. У рамках “Курсу Вільних Людей” проведено 4 молодіжні табори у Тернополі, Львові, Києві, Сумах, 4 практичні семінари у Тернополі, Києві і Запоріжжі.
  4. У молодіжних таборах взяли участь 115 хлопців і дівчат віком від 14 до 24 років.
  5. Перший молодіжний табір відбувся у Тернопільській області, поблизу печери Млинки - однієї з найдовших гіпсових печер України.
  6. Серед усіх бажаючих, відбір на практичні семінари (другий етап) пройшли 29 хлопців і дівчат. На семінарах вони не тільки слухали лекції про проектний менеджмент, а й мали практичне завдання - розробити власний проект за допомогою лекторів Курсу.
  7. Уже реалізовано три проекти, розроблені учасниками “КВЛ” : тренінги "Публічний виступ – це не страшно" і “Дебати: що це?” (автор - Катя Тарнавська), постановка авторської вистави «Останнє кохання» до Дня пам'яті голодомору (автор - Саша Іваськевич), вирішення проблеми відсутності теплої води у гуртожитку ВНЗ (автор - Саша Мартинюк).
Сьогодні учасники планують ще 10 проектів.
Ось таким насиченим був рік на “Курсі Вільних Людей”.
P.S. Скажемо вам по секрету, що 17-18 грудня організатори “КВЛ” вже збиралися обговорити плани на 2017 рік. Тож чекайте у своєму місті з оновленою програмою та цікавими сюрпризами :)