45 км в один день: сокальчани здійснили зимову мандрівку

14.01.2013

Уперше на теренах Львівської області відбувся зимовий вимарш "По засніжених стежках". 12 січня сокальський осередок МНК організував 45-кілометровий похід, що пролягав за маршрутом Сокаль-Ульвівок-Городиловичі.

Остання точка, село Городиловичі, визначалася тим, що саме тут у червні 2012 року проходив літній табір "Лицар честі", який організовує Молодіжний Націоналістичний Конгрес у Львові. Зупинка відбулася на місці спаленої церкви, побудованої ще у 1748 році, і на місці якої на початку 90-х збудували капличку, відновили символічну могилу Січових Стрільців, та поставили меморіальну плиту повстанцям УПА, які загинули на цій території. Учасники вимаршу вшанували загиблих молитвою і попрямували далі – до місця стоянки. Саме там відбулися гутірки, присвячені історії ОУН-УПА та діяльності Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

"Мандрівка була цікава, дуже насичена. Сподобались і лекції, і гра в регбі. Я вперше грав, але впевнено говорю, що не востаннє. Адже вона породжує купу емоцій: піднесеність, азарт, бажання "йти напролом". Неймовірно", - поділився Віталій Лобода.

Організатори вимаршу, зважаючи на позитивні оцінки учасників, пообіцяли, що він стане традиційним і наступного року програма буде ще більш цікавою.