ТурБаба: 400 км на велосипедах, по визначних місцях Львівщини

31.08.2018

 "Творення, формування кадрів для визвольної боротьби — це і є найсуттєвіше, головне завдання цілого революційного процесу".
                                                                                             Степан Бандера, 1953.

Молоді хлопці та дівчата подолали загалом 400 кілометрів в рамках Веломандрівки "ТурБАБА". Протягом 27-29 серпня вони відвідали Музей в Стрию, родинний маєток Бандери в Старому Угриневі, пам'ятник солдатам Визвольних змагань у Ходорові та багато інших цікавих місць, показавши таким чином, що українці пишаються та шанують свою історію.
В понеділок, 27 серпня, група велоспедистів вирушила зі Львова та за один день дісталася Долини, де їх чекала вечірня програма і місце ночівлі. Другий день був менш виснажливий і їхати ставало дедалі легше. Мотивацією для цього були саме приклади з історії, де наші славні українці підтверджували щоразу свою незламність. Яскравим прикладом є Степан Бандера, який сам готував себе до перешкод і ставив гордо чоло небезпекам. На закритті волотуру лунав гучно гімн України з повагою і гордістю, що ми є синами цієї землі.Проїхавши близько 400 км,  учасники мали змогу випробувати себе та показати, що здатні подолати важкі фізичні і моральні випробування. Тож жодні пригоди їм тепер не страшні,  вони вже знають, що мають нових друзів: велосипед та дружню МНКівську родину.
"У наш час важливо знати наше минуле, щоб творити наше майбутнє. Відтак, відвідавши музеї, пов'язані зі Степаном Бандерою і Романом Шухевичом, учасники веломандрівки пропустили через себе події того часу і прониклися ідеєю боротьби за свою Націю. Такі заходи є надзвичайно необхідними, щоб виховувати молодь у патріотичному напрямку і генерувати нове покоління освічених і дієвих людей, готовими працювати на користь усього українського народу", — Станіслав Луців, координатор веломандрівки.
Організатори: ГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес-Львів" та Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.