17-18 червня у Львівській області відбувся патріотичний фестиваль української музики ''Зашків 2017''

20.06.2017
Молодніжний Націоналістичний Конгрес вже вкотре бере участь в організації фестивалю, приуроченому дню народження Євгена Коновальця.
Цьогоріч на  плечі Львівського МНК було покладено багато відповідальності та роботи, адже дійсний член організації  Андрій Федорняк  був комендантом фестивалю.
Уся команда працювала в поті чола, аби фестиваль пройшов на найвищому рівні: прес-конференції на радіо та телебаченні, наради, огляд майбутнього місця проведення, поділ фестивального поля на сектори, охорона, формування команди волонтерів, запрошення учасників…І нарешті відбувся довогоочікуваний фестиваль.
З`їхалась молодь з усіх західних областей, молодіжні організації, досвідчені лектори та українські виконавці.
Незважаючи на  дощ, "Зашків 2017" запам`ятався усім своєю привітністю  та теплою атмосферою.
Ось як все було:
1. Ми, націоналісти, виступаємо за здоровий спосіб життя та заняття спортом, тож традиційно сім років поспіль організовуємо велопробіг "Від Степана до Євгена" у рамках фестивалю. Цього року наймолодшому учаснику 10 років, а найстаршому 78. Попри таку різницю у віці, їх об`єднує любов до української музики, спорту та бажання вшанувати пам`ять Євгена Коновальця.
2. Алкоголь на фестивалі суворо заборонений. Якщо ще минулого року були випадки  незаконного продажу алкогольних напоїв – цьогоріч порушників не було.
3. На території фестивалю ми вперше випробували "Польовий хостел", який  увінчався успіхом – усі мешканці були сухі та задоволені.
4. Аби не пропагувати шкідливі звички, організатори відгородили спеціальне місце для куріння.
5. Також працювала команда волонтерів, "Тверезий патруль" та охорона, тому чистота і правопорядок були успішно дотриманні.
6. Ми дбаємо за майбутнє нашої країни, в тому числі за екологію, тому на фестивалі встановили поділ сміття на пластик, скло та органіку.
7. Для волонтерів та правоохоронних органів працювала "польова кухня", аби ніхто не залишився голодним і якісно виконував патрулювання території.
8. Відбувся показовий виступ навчального кінологічного центру західно-регіонального управління Державної прикордонної служби України.Слухняні собаки виконували накази господарів: затримання, пошук заборонених предметів, стрибки через вогневі кільця – зібрали навколо сотні глядачів.
9. А ще на фестивальному полі був розміщений  "Інтелектуальний намет",  де відбувалися гутірки на тему "перша медична допомога без аптечки", обговорення на політичні, музичні та націоналістичні теми та практичні заняття, де  експерти-криміналісти розказали про всі секрети своєї роботи, також кожен міг спробувати знайти відбитки пальців за допомогою спеціального обладнання.
Фестиваль “Зашків” -  це хороша можливість для свідомої української молоді відпочити  без алкоголю на свіжому повітрі біля мальовничого озера. Послухати цікаві гутірки та українську музику, відомих виконавців  і не надто відомих, проте щирих патріотів української землі.