16 полтавців гратимуть у ''Гурби-Антонівці'' на Рівненщині

24.04.2014

16 учасників з Полтавщини, які пройшли конкурсний відбір, поїдуть на Рівненщину на наймасштабнішу в Україні військово-спортивну гру «Гурби-Антонівці». Проходитеме гра 1-4 травня на честь найбільшого бою НКВС та УПА в урочищі Гурби, в лісовому масиві на межі Тернопільської та Рівненської областей. ПОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» проводить її вже 11 рік поспіль.Полтавщина ж грати в неї вчетверте.

По це повідомив заступник голови ПОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» Олександр Омельченко під час прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини».

«З’їжджаються на гру хлопці й дівчата з усієї України. Це своєрідний вишкіл для молоді. Молоді люди матимуть змогу загартувати тіло, зміцнити дух, отримати навички стратегічного мислення, виживання в природних умовах опанувати прийоми боротьби. Гра згуртовує молодь, пробуджує патріотичні почуття та любов до України», – сказав Омельченко.

За його словами цьогоріч гра проходитиме за підтримки самооборони Майдану. Основний акцент зроблять на ведення партизанських дій. На 25 кв. км. лісів та боліт розгортатимуться різні сценарії ведення бою.

«У грі беруть участь 330 чоловік. Діляться вони на дві команди по 150 чоловік у кожній. 30 людей – це диверсанти. Власне, ці команди є свого роду куренями, до яких входять люди з різних регіонів України. Області в куренях намішані абсолютно хаотично. Команди мають свої назви: Вовки та Леви. Кожна команда має свою пов’язку. Суть гри полягає втому, щоб зірвати пов’язку з супротивника», – сказав Омельченко.

Як зазначив заступник голови ПОО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» Дмитро Жмайло цього року «Гурби – Антонівці» є актуальними як ніколи раніше.

«Закликаємо молодь Полтавщини долучитися до гри. Наш регіон є на кордоні з таким осередком неспокійності як Харків. Тому треба вишколюватися, виховувати себе і бути готовим до найрізноманітнішого сценарію та подій. Нехай краще таких подій не буде, але ми повинні бути готові до найгіршого. Російський агресор зупиниться тільки там, де ми самі його зупинимо», – сказав Жмайло.

Загалом наразі на участь у грі подали заявки 500 осіб.