10 причин поїхати на "Відвагу"

14.07.2017

Ще не наважився зареєструватись на "Відвагу 2017"? Читай 10 причин поїхати на табір.

1. Змінити себе. Якщо тобі набридли сірі будні і ти хочеш змінити себе та світ навколо себе - збирай наплічник на "Відвагу". 
Саме тут протягом 10 днів тебе оточуватимуть найсильніші і найвідважніші хлопці та дівчата з усієї України. 
Саме на Відвазі ти зустрінешся з власними страхами та слабкостями віч-на-віч і вирішиш - побороти їх і рухатись далі, чи здатись.
Саме "Відвага" дасть змогу тобі сьогодні бути кращим, ніж вчора.

2. Регбі. Якщо ти ніколи не грав у регбі - тобі на “Відвагу.”
Гра для сильних духом, сміливих хлопців та дівчат. Регбі цікавіше за футбол та запекліше за бокс. Гра вимагає не тільки фізичної сили, але й сильної волі!

3. Ночівля в наметах. Якщо ти ніколи не ночував у наметі - саме час виправити цю ситуацію. Тільки в наметі твої сусіди будуть по-справжньому близькими. Намет допоможе тобі навчитись командній роботі. 
Думаєш, як саме? На першому алярмі зрозумієш.

4. Стати сильнішим. Саме на “Відвазі” ти матимеш змогу зміцнити своє тіло та дух. Щоденні руханки та спорт зміцнять твої м’язи, а складні ситуації та боротьба з власними страхами – загартують характер.
Після 10-ти днів “Відваги” ти вже не будеш таким, як раніше.

5. Польова кухня. Звик до свого щоденного раціону, і їжа вже не приносить задоволення? Польова кухня та режим харчування на “Відвазі” - саме те, що тобі потрібно. Найсмачніші каші, свіжі овочі, банка згущика, ароматний чай. Усе так просто, але ж як смачно! Секрет простий: їжа, приготована на вогнищі, завжди особлива.

6. Забути своє ім’я. Протягом 10 днів ти пам’ятатимеш лише псевдо, і тільки після табору дізнаєшся, як звати твоїх нових друзів.

7. Повірити в себе. Відвага – це не просто табір, територія чи дати. 
Відвага – це простір, де ти здобуваєш необхідний життєвий досвід, знайомишся з людьми з різних куточків України та проводиш час з користю. Саме тут ти отримуєш змогу побороти страхи, подолати різні перешкоди, а головне – зрозуміти, що ти можеш набагато більше, ніж ти думаєш.

8. Команда. Друзі, яких ви знайдете на "Відвазі", за 10 днів стануть для вас ближчими ніж ті, кого знали півжиття. Працювати у команді легко. Важче стати цією командою.

9. Вечірні ватри. Вечірні ватри на "Відвазі" - те, про що згадуватимеш усе життя. Тут навіть слів не потрібно - просто співай.

10. Час наважитись. Якщо ти ще ніколи не був на “Відвазі”, саме час поїхати і випробувати себе. А якщо був – в тебе точно не виникли питання, чому все ж таки варто стати учасником Відваги.