Вечір пам’яті бою під Крутами у Сто Доріг

30.01.2013

29 січня активісти Полтавського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу провели «Вечір пам’яті бою під Крутами» у приміщенні пивниці «Сто Доріг». У рамках заходу був проведений акустичний виступ місцевого музичного гурту «City Fires» та показ докуметального фільму «Крути – молода кров». Закінчився вечір імпровізованим авторським віршом на дану тематику від друга Гліба Стрижка – наймолодшого активіста Полтавського МНК. Якого надихнули  на це саме ті криваві події 29 січня 1918 року.

«Півсотні молодих людей, що відвідали даний захід знову згадали, а деякі взагалі відкрили для себе вперше, цю сторінку нашої історії. Герої будуть жити вічно у наших серцях, допоки ми про це пам’ятатимемо.» - наголосив Дмитро Жмайло– голова Полтавського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

«Для мене було честю виступати на заході присвяченого пам’яті Крутянського бою. Побільше б було б таких заходів. Адже страшно уявити, що ті хлопці які загинули під Крутами, були на декілька років молодшими за нас, і вже були готові віддати своє життя за оборону незалежності України. На їхньому прикладі ми повинні виховувати сучасну молодь» - говорила на виступі Катерина Тараненко – солістка гурту «City Fires».