На попередній рівень

Сергій Пархоменко, прихильник МНК

Кандидат в депутати Київської міської ради, округ № 35

Народився 9 жовтня 1984 року. Має дві вищі освіти – історичну та економічну. З 11-го класу школи займається громадською діяльністю, зі студентських років працює журналістом. В лавах МНК – з 2002 року. Зараз - редактор Української Інформаційної Служби, заступник головного редактора газети "Шлях Перемоги". Директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД, голова ГО «Асоціація молодіжних громадських ініціатив та організацій», координатор ініціативи «Атлантичний інформнаступ».

Має досвід роботи і з органами державної влади – з 2014 р є радником Міністра освіти на громадських засадах, з 2015 – секретарем групи міжпарламентських зв’язків між Україною і Латвією.

Брав участь в усіх акціях громадської непокори, починаючи з 2002 року, від акції «Повстань, Україно!» проти режиму Кучми і закінчуючи Революцією Гідності.

Під час Революції Гідності був у 14 стоні Самоборони. Після початку АТО разом з колегами з волонтерської мережі «Вільні люди» допомагає українській армії. Активно працює з діаспорою та реалізовує міжнародні проекти в сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Будучи радником Міністра, допоміг звільнити з десяток ректорів, які займалися корупційною діяльністю та підтримували сепаратистів

Нагороджений Подякою Київського міського голови за внесок в розвиток державної молодіжної політики та грамотою від Служби безпеки України за захист українського інформаційного простору.