На попередній рівень

Сергій Кузан, четвертий голова МНК

Кандидат в депутати Харківської обласної ради, округ № 74

Народився 16 травня 1984 року у місті Прилуки (Чернігівська область) в сім’ї лікарів. У 2006 році закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого. Отримав ступінь спеціаліста з відзнакою. 

Працював юристом в різних організаціях та підприємствах.

З 2003 і дотепер бере активну участь у патріотичному громадському русі. Зокрема, «Чистій Україні», Помаранчевій революції, АнтиТабачній кампанії, Революції гідності. З 2011 – 2015 голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу. У 2013 році нагороджений дипломом Верховної ради України «За активну життєву позицію, ініціативність та особистий внесок у розвиток державної молодіжної політики в Україні». У 2014 є радником секретаря РНБО на громадських засадах. 

У рамках коаліції «Молодь за вами спостерігає!», здійснював моніторинг передвиборчих обіцянок політичних партій. В рамках діяльності «Бюро аналізу політики» здійснював моніторинг використання бюджетних коштів органами державної влади та місцевого самоврядування.

З весни 2014 року - координатор мережі волонтерів «Вільні люди». Окрім збору допомоги та відправлення на фронт, постійно працює з представниками діаспори, уряду Канади для лобіювання інтересів України, та, зокрема, надання допомозі для українських військових.

Улітку 2015 в рамках проекту «Місія Схід» разом із однодумцями – харківськими журналістами та громадськими діячами, об’їздив більше 34 населених пунктів у прифронтовій зоні на Донбасі для моніторингу ситуації та налагодженню співпраці з економічних та соціальних питань між місцевими громадами та діаспорою.