На попередній рівень

Довідка про табір

«Відвага»  має велику і легендарну історію, адже є продовжувачем традицій, закладених молодіжним табором «Лисоня» ім.Івана Гавдиди». Ці табори названі на честь Івана Гавдиди – «хрещеного батька» Молодіжного Націоналістичного Конгресу, який задумав цей табір та втілив свій задум в Бережанському районі Тернопільської області неподалік легендарної гори Лисоня, історія якої написана кров'ю Українських Січових Стрільців. У серпні 2003 р. друг Іван гине у м. Києві від рук вбивці.

Віддаючи шану засновнику наймасовішого патріотичного табору, рішенням Центрального Проводу МНК табір «Лисоня» отримав ім'я І. Гавдиди.

З 2003 року вся програма табору спрямована на виховання в кожного учасника в першу чергу волі і характеру. Бо саме ці чинники, на нашу думку, є основними у формуванні молодого українця – патріота і націоналіста. Того року зголосилося 186 осіб, зараховано до табору 147, пройшли всю програму і випробування – 92 таборовики.

Усвідомлюючи брак патріотичних заходів для молоді Сходу України, з 2008-го року місцем проведення табору Молодіжний Націоналістичний Конгрес обрав Сумську область, яка є прикордонною з Росією. 

Мудрість, Шляхетність, Відвага – риси, обов’язкові для української еліти, як стверджував визначний ідеолог українського націоналізму Дмитро Донцов.  Тому новий табір має назву «Відвага».

Цей вишкіл МНК ставить за мету виховання людей вчинку, людей національної еліти, тих – хто прагне фізичного вдосконалення і морального піднесення. «Відвага» - це кращі таборові традиції патріотичних таборів, це море вражень і нових друзів на все життя.