Більше десяти років Молодіжний Націоналістичний Конгрес організовує вишкільні табори для молоді, актуальні до потреб часу.

Що? “Відвага ім. Івана Гавдиди” - це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати.

Де? На межі Полтавської, Сумської та Харківських областей.

Коли? З 5 по 15 серпня 2017 року.

Як? Для участі потрібно заповнити анкету учасника та виконати умови участі (внизу сторінки).

Цього року вже традиційно молодіжний вишкільний табір “Відвага” відбудеться 5-15 серпня поблизу Полтави. Учасниками стануть хлопці і дівчата 16-26 років, які попередньо заповнять анкету та пройдуть відбір, довівши свою вмотивованість.

 

“Відвага ім.Івана Гавдиди” — табір для свідомих, активних та дієвих. Кожен, хто потрапляє сюди, чітко усвідомлює: “Відвага” — це не відпочинок та розваги. Перш за все, це школа сучасного українця, готового до будь-яких викликів. Табір формує відповідального та причетного до суспільно-корисних змін громадянина — розбудовника України.

 

Учасники табори здобуватимуть знання та навички у чотирьох блоках: військова підготовка, громадська активність, вулична дія, організаційна діяльність.

 

“Відвага” — це поєднання фізичної активності та розумової діяльності. Так, на таборі обов’язковими є ранкова руханка, гра в регбі, рейндж-кидок, туристичні змагання та інше. Така активність поєднується з навчанням, вечірніми ватрами, переглядами фільмів простонеба. Також учасники спілкуватимуться на актуальні теми з провідними фахівцями, істориками, журналістами, громадськими діячами, військовими.

 

На “Відвазі” діє “залізна” дисципліна. Кожен учасник виконує всі накази Проводу, дотримується чіткого розпорядку дня.

 

Надзвичайно важливим елементом табору є команна робота. Кожен отримає змогу проявити або виховати в собі лідерські якості навчитися організовувати людей та керувати ними. Після “Відваги” учасники неодмінно використовують набуті знання в громадській активності.

 

Організатор заходу: Міністерство молоді та спорту України спільно з Полтавською ОДА та ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”.

Детальна інформація: +380500210784, Олеся.

Важливою особливістю “Відваги” є сувора дисципліна, яку повинен дотримуватись кожен учасник табору. Алкоголь та куріння тут суворо заборонено. 

УВАГА! На листи, надіслані з електронних адрес в поштовому сервісі зони .ru чи mail.ua - не відповідаємо!

УМОВИ УЧАСТІ

 1. Надати заявку до участі в таборі до 31 липня 2017 року - заповнити тут.

  УВАГА! На листи, надіслані з електронних адрес в поштовому сервісі зони .ru чи mail.ua - не відповідаємо!

 2. До заявки додається копія паспорта (1,2 стор., реєстрація) та копія ідентифікаційного коду. Надсилати на e-mail: vidvaga@mnk.org.ua

 3. Обов’язкове виконати особистий  виряд* учасника:
  • Наплічник (рюкзак) - для усіх твоїх речей

  • Теплий одяг (теплі шкарпетки, спортивний костюм та шапка, легка куртка)

  • Мотузка господарська 20м. (діам. 5мм)

  • Змінне взуття

  • Змінні шкарпетки

  • Дощовик

  • Ніж

  • Кухоль, ложка, миска, ніж (виключно залізні!!!!)

  • Місткість для води (1-2 л.)

  • Засоби особистої гігієни (мило, рушник, зубна щітка, паста)

  • Ліхтарик (обов’язково!!!)

  • Камуфляж (бажано)

  • Особиста медична аптечка

  • Рюкзак 20-30 л (або речмішок)

  • Саперна лопатка (бажано)

  • * Виконання вказаного виряду є запорукою вдалого проведення табору. Їх невиконання розглядається як недбала підготовка учасника.

 4. Відбути повний термін табору з 5 до 15 серпня 2017 року.

 5. Учасниками табору можуть бути особи віком від 16 до 26 років.

 6. Участь у таборі "Відвага 2017 ім. І.Гавдиди" підтверджується Центральним Проводом МНК до 3 серпня 2017 року. Кількість учасників обмежена, відбір здійснюється на конкурсній основі.

Організатори таборування не несуть жодних зобов’язань перед запрошеними у випадку, коли останні не дотримуються правильника табору "Відвага – 2017", наказів і розпоряджень Проводу і порушують суспільну мораль.

За загублені та зіпсовані речі організатори та Провід табору відповідальності не несуть.

Довідки про участь в таборі "Відвага – 2017" за контактами:

vidvaga@mnk.org.ua

+380500210784, Олеся