Більше десяти років Молодіжний Націоналістичний Конгрес організовує вишкільні табори для молоді, актуальні до потреб часу.

Що? “Відвага ім. Івана Гавдиди” - це спосіб змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати свою волю, характер та навчитися перемагати.

Де? поблизу Полтави.

Коли? З 20 по 30 липня 2016 року.

Як? Для участі потрібно заповнити анкету учасника (внизу сторінки) та виконати умови участі.

Цього року вже традиційно молодіжний вишкільний табір “Відвага” відбудеться 20-30 липня поблизу Полтави. Учасниками стануть хлопці і дівчата 16-26 років, які попередньо заповнять анкету та пройдуть відбір, довівши свою вмотивованість.

 

“Відвага ім.Івана Гавдиди” — табір для свідомих, активних та дієвих. Кожен, хто потрапляє сюди, чітко усвідомлює: “Відвага” — це не відпочинок та розваги. Перш за все, це школа сучасного українця, готового до будь-яких викликів. Табір формує відповідального та причетного до суспільно-корисних змін громадянина — розбудовника України.

 

Учасники табору здобуватимуть знання та навички у чотирьох блоках: військова підготовка, громадська активність, вулична дія, організаційна діяльність.

 

“Відвага” — це поєднання фізичної активності та розумової діяльності. Так, на таборі обов’язковими є ранкова руханка, гра в регбі, рейндж-кидок, туристичні змагання та інше. Така активність поєднується з навчанням, вечірніми ватрами, переглядами фільмів простонеба. Також учасники спілкуватимуться на актуальні теми з провідними фахівцями, істориками, журналістами, громадськими діячами, військовими.

 

На “Відвазі” діє “залізна” дисципліна. Кожен учасник виконує всі накази Проводу, дотримується чіткого розпорядку дня.

 

Надзвичайно важливим елементом табору є команна робота. Кожен отримає змогу проявити або виховати в собі лідерські якості навчитися організовувати людей та керувати ними. Після “Відваги” учасники неодмінно використовують набуті знання в громадській активності.

 

Організатор заходу: Міністерство молоді та спорту України спільно з Полтавською ОДА та ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес”.

Детальна інформація: 068 699 60 32, Іван

Важливою особливістю “Відваги” є сувора дисципліна, яку повинен дотримуватись кожен учасник табору. Алкоголь та куріння тут суворо заборонено. 

УВАГА! На листи, надіслані з електронних адрес в поштовому сервісі зони .ru чи  mail.ua не відповідаємо!


 

 Вільного часу НЕ БУДЕ!            Список затверджених учасників.

 

9gv1uHlpYsA.jpg
jFsgmCaeL_0.jpg
nNasaBQjVyA.jpg
xqB6CXNzLIw.jpg
 
Showing images 1 to 4 of 4
 

Партнери

Партнери в соціальних мережах

Типовий Тернопіль

Студентська Столиця