На попередній рівень

''Сєвєр ім. Сергія Табали'' (8 – 15 серпня) Сумщина

Де? Сумська область

Коли?  8 – 15 серпня

Вік учасників? від 14 до 20 років

Формат табору - вишкільний, сувора дисципліна, елементи військової підготовки, лекції, гутірки, зустрічі з відомими громадськими активістами.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес запрошує молодь 14-20 років для участі в наметовому таборі «Сєвєр ім. Сергія Табали» на Сумщину. Табір присвячений кіборгу Сергію Табалі, що загинув у 18-річному віці, захищаючи Донецький аеропорт.

«Для вшанування пам’яті нашого побратима, який вже зараз є легендою для патріотичної молоді Сумщини і України, та долучення до організованого руху перспективної молоді влітку робимо патріотичний наметовий табір. Мета - зібрати однодумців та дати їм цікаве драйвове і корисне в плані практичних навичок дозвілля», - говорить організатор табору, член МНК Олександр Бойко.

Табір сприятиме формуванню психоемоційної стійкості та наполегливості, боротьбі зі слабкостями, фобіями та манерностями, випрацюванню правильної моделі поведінки в різних ситуаціях, від дикої природи до ораторських здібностей і журналістики.

У програмі табору - курс тренінгів та лекцій з історії, українських традицій, лідерства, туризму, спортивні ігри, вечірні ватри під гітару, нічні алярми, а головне – дружня атмосфера у колі однодумців. Участь можуть взяти юнаки та дівчата з Сумщини.

Щоб стати учасником, треба заповнити онлайн-анкету, сплатити 200 грн. внеску та зібрати виряд. Детальніше - https://vk.com/sumysever

Деталі – за адресою: м.Суми, вул. Горького, 2, другий поверх, офіс МНК, а також за номером: 066 344 13 41, Олександр.